Kontakt

Martina Beran Kupkova

Po 10 letech práce na kardiologii v pražském IKEMu, jsem se rozhodla přejít od pacientů ke klientům, od stříkaček a kapaček ke štětcům a barvičkám. Samozřejmě k takové změně nedošlo ze dne na den. Velmi mi pomohlo studium v Make-up Institute Prague, kde jsem úspěšně absolvovala kurz profesionální vizážistiky.  A také FA-ZA maskérská škola kde jsem absolvovala kurz maskérství.

Nejvíce se ale učím od Vás. S každou další klientkou se jen utvrzuji v tom, že každá žena může být krásná. Stačí ve Vás jen najít přirozené sebevědomí a vyzdvihnout to, co Vás dělá krásnou. A od toho jsem tu právě já, abych Vám s tím pomohla.

Nejčastěji se věnuji nevěstám. Je proto pro mne důležité, aby budoucí nevěsta skutečně cítila, že jsem tu pro ni a mohla se na mne ve všem spolehnout. Ideální je tedy předsvatební zkouška, při které si vyslechnu přání a obavy nevěsty. V „den D“ jsme již na 100% sehraná dvojka.

Kromě svatebního make-upu a hairstylingu se věnuji i foto make-upu, maskérství, speciálním efektům a natáčení. Spolupracuji s řadou fotografů a filmařů a také s magazíny na zajímavých kreativních projektech.

NOVĚ  - líčím airbrushem od https://www.dinair.cz/ protože chci používat ty  nejvíce nejlepší produkty pro vás a Dinair je úžasný jak co se týče složení  (není to chemický koktejl)  a zároveň díky jemnější pistoli je jeho rozstřik přirozenější a trvanlivější.

                - Non-Toxic líčení s https://www.biorganica.cz/- miluji jejich produkty Inlight a květinové líčení se Zuii. Proto pokud budete chtít jakkoliv poradit ráda Vám pomůžu.

                - Snad brzy budu mít hotovou kosmetickou školu, abych krom líčení mohla dělat terapie inlight a mikrojehličkovaní s kosmetikou 

 

 

 

Doporučuji :  http://hudbanaobrad.cz/   

                       http://www.svatbastylove.cz/

                       https://www.miabella.cz/

                       http://martinfaltejsek.cz/

                       https://www.hotel-vsetice.cz/

                       https://www.koordinacesvateb.cz/   

                       https://www.lenkazelenohorska.cz/